Pod hlavičkou Lowly Pets Transport bychom Vám rádi nabídli zapůjčení přepravníku pro 2 koně a služby profesionální přepravy certifikovaným dopravcem.

Vyzvednutí/místo výjezdu je Kostelec nad Labem.

Zapůjčení přepravníku se v objednávce zobrazuje po dobu 2 hodin. Prosíme, rezervaci vytvořte na čas, ve který si chcete přepravník vyzvednout! Termín ukončení výpůjčky uveďte do poznámky a ručně Vám délku rezervace upravíme. Děkujeme.

Varianta 1

Varianta 2

Pronájem přepravníku Cheval Liberte Touring Country

Cena za pronájem 909 kč/den + DPH. Vratná kauce 10000 kč.

Vlek pro dva koně o celkové hmotnosti až 2600 kg! Přepravník disponuje předním vstupem pro pohodlnější vystupování koní, velice nízkou rampou pro snadnější nastoupení, možností otevřít rampu do boku, velkou a vysokou sedlovnou, dělící přepážkou, hřebčí zábranou, kamerou pro sledování koní ad.

Pronájem přepravníku s vozem pickup Musso 

 Cena za pronájem 827 kč/den + DPH s nájezdem do 200 km/den. Každý další kilometr je zpoplatněný sazbou 4 kč/km. Vratná kauce 10000 kč.

Vůz je vhodný pro pět cestujících a disponuje velkým úložným prostorem na korbě. Korbu je možné využít odkrytou na převoz objemnějších věcí nebo zakrýt plechovým krytem.

Varianta 3

Přeprava koní certifikovaným dopravcem zvířat 

Cena dopravy 12 kč/km vč. DPH pro jednoho koně, při obsazení dvěma 14 kč/km vč. DPH. Možno využít spolujízdy s jiným koněm pro snížení nákladů. Poplatek za čekání 150 kč/hod vč. DPH.

Pro rezervaci online využijte formuláře níže a připište do poznámky, že se bude jednat o individuální přepravu + místo naložení a vyložení. Odhadovaná cena bude upřesněna dle konkrétní trasy.


K dispozici i pasta Instant Magic pro zklidnění nervózních koní