Aktuální nabídka

Online rezervaci lze uskutečnit na konci této stránky. 

Námi namíchané krmivo je dostupné za 65 Kč / kg. 

Pro naše mláďátka chceme to nejlepší a umísťujeme je pouze do vyhovujících podmínek. Pro chov křečka Syrského doporučujeme ubinkaci o rozměrech minimálně 70x40 cm. Nejvhodnější jsou především boxy, např. Ferplast Duna (70 a 95 cm) či největší box z IKEA, do kterých se velmi dobře umísťují prolézačky a nejrůznější úkryty. Vhodná je také klec Alaska, která je dostupná na Zoohitu. V případě pořízení běhacího kolečka je nutné, aby bylo velké alespoň 28 cm a křeček běhal s rovnými zády a nelámal se. Děkujeme za dodržení standardů pro chov. S výběrem výbavy Vám rádi poradíme.Plánované vrhy

Upozorňujeme, že vrhy jsou pouze plánované. Může se změnit jejich pořadí, posunout krytí, změnit sameček/samička nebo krytí úplně zrušit.

Provoz chovatelské stanice je aktuálně pozastaven. Nepřijímáme žádné rezervace na mláďátka.

Objednávky krmení však stále vyřizujeme.

Přepravky

V případě zájmu novým majitelům přenecháme nové přepravky za, pro nás zvýhodněnou, nákupní cenu. Přepravky jsou průhledné s modrým či zeleným víkem.

Přepravka MAXI, rozměr 38×24×26v - 350 korun

Přepravka velká, rozměr 23×16×17v - 140 korun

Přepravka malá, rozměr 18×12×14v - 100 korun

Online rezervace mláděte

Každého zájemce zařazujeme do pořadníku zájemců na mládě, proto prosíme, mládě rezervujte pouze v případě, že o něj máte vážný zájem. Děkujeme.