Aktuální nabídka

Online rezervaci lze uskutečnit na konci této stránky. 

Námi namíchané krmivo je dostupné za 58 Kč / kg. Složení naleznete:


Vrh N2

Vrh N2 přišel na svět dne 24.1.2018. Maminka je Blueberry of Chanel, bílá černooká, dlouhosrstá rex X tatínek Cooper de la Noblesse, sobolí, dlouhosrstá. Bližší info přidáme postupně, až se mláďátka vybarví. Předběžné rezervace přijímáme již nyní.

Vrh O2

Narození vrhu O2 předpokládáme mezi 4. a 5. týdnem tohoto roku. Maminka je Camelia Modrý Zvonček v modrém zbarvení, dlouhosrstá a tatínek Thelas z Kozohlod ve zbarvení černo žlutá dominantně tečkovaná, krátkosrstý. Již nyní přijímáme předběžné rezervace. 

Plánované vrhy

Upozorňujeme, že vrhy jsou pouze plánované. Může se změnit jejich pořadí, posunout krytí, změnit sameček/samička nebo krytí úplně zrušit.

Vrh P2 - maminka Vanessa Syrius, černá, krátkosrstá X tatínek Ťulík Lowly Pets, het. stříbrná páskovaná, krátkosrstá. Předpoklad narození mláďat mezi 3. a 4. týdnem tohoto roku. 

Vrh Q2 - maminka je Gamegirl Lowly Pets, čokoládová, krátkosrstá X tatínek Dobby Modrý Zvonček, modro-žlutá páskovaná, krátkosrstá. Předpoklad narození mláďat v 6. týdnu příštího roku.

Přepravky

V případě zájmu novým majitelům přenecháme nové přepravky za, pro nás zvýhodněnou, nákupní cenu.

Přepravka malá, zelená barva, rozměr 18×12×14v - 100 korun

Přepravka velká, modrá barva, rozměr 23×16×17v - 140 korun MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÁ

Přepravka velká, černá barva, rozměr 23×16×17v - 140 korun

Online rezervace mláděte

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Předběžnou rezervaci můžete udělat i na ještě nenarozené mládě. Rezervace není platná, pokud není potvrzena z naší strany. Děkujeme.