Zájmová chovatelská stanice Lowly Pets

Jmenujeme se chovatelská stanice Lowly Pets a jsme registrovaní pod následujícími oraginzecemi: ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, Český Svaz Chovatelů, Slovenský klub chovateľov škrečkov, německý klub 1. Deutsche Hamstervereinigung e.V. , holandská asociace Nederlandse Knaagdierenfokkers Vereniging (N.K.V.) a sdružení The British Hamster Association.

Věnujeme se chovu několika druhů zvířat a to jak s průkazem původu, tak bez:

  • Křeček Syrský - mláďátka odchází do nových domovů s průkazem původu.
  • Křečík Roborovského - mláďátka odchází do nových domovů bez průkazu původu. 
  • Králík Teddy - králíčci Teddy ani zakrslý Beránci zatím nejsou uznaným plemen, které by spadalo pod organizaci, která by mohla vystavovat oficiální průkaz původu, proto vystavujeme alespoň výpis předků, který poskytuje veškeré informace o předcích, jako průkaz původu a zajišťuje vyloučení křížení jedinců mezi příbuznými králíčky.
  • Ježek Bělobřichý - ježečky chováme už pouze nárazově, zhruba 2-3 vrhy ročně.
  • Burunduk páskovaný - burundučky již máme jen pro radost, ne do chovu. 

Podmínky rezervace

Žádná naše mláďátka neprodáváme do Zoo obchodů nebo překupníkům.

Pokud z nějakého důvodu nejste schopni dále pečovat o vašeho mazlíčka, vezmeme si ho nazpátek a podle věku ježečka mu bud nejdeme nový domov nebo si ho ponecháme. 

Vyhrazujme si právo pro výběr nového majitele. Majitel může být odmítnut z těchto důvodů: špatná komunikace, nedodržení úmluvy nebo negativní zkušenost. V případě vytvoření předběžné rezervace a nereagování na naší zpětnou vazbu, která probíhá formou emailu, do 5 pracovních dnů si dovolujeme nezařadit zájemce do pořadníku rezervací, popř. zařadit jej až po první vzájemné komunikaci a ověření opravdového zájmu. 

Prosíme při rezervaci uhradit zálohu v dohodnutém termínu. Dovolujeme si také požadovat fotografii prostředí/ubikace, do které náš mazlíček půjde. Pokud z nějakého důvodu nebudeme moci mazlíčka dodat, poplatek Vám vrátíme, nebo dodáme zvíře z dalšího vrhu. Pokud si mazlíčka nevyzvednete v dohodnutém termínu, rezervace Vám bude zrušena, zvíře nabídnuto k dalšímu prodeji a poplatek použit na úhradu jeho ubytování a krmení. Rezervační poplatek se samozřejmě odečítá od celkové ceny zvířete při jeho převzetí. Rezervační poplatky jsme museli zavést z důvodu velkého množství rezervací na "dobré slovo" a následném nevyzvednutí mazlíčka. Děkujeme za pochopení.

Přeprava je možná přes pana Komínka dle jejich tras za cenu 350 CZK nebo námi za cenu 250 CZK na trase:

  1. Praha - Teplice
  2. Praha - Hradec Králové - Pardubice - Litomyšl
  3. Praha - Kácov (po E50, popř. možno spojení s trasou 2 přes Čáslav a Chrudim)

Telefon:

GSM: 777 69 62 63

pokud se nedovoláte, pište SMS, ozveme se zpět jakmile to bude možné

Email:

Jana Pokorná

jana@chs-lowly-pets.cz

Místo:

Praha 9 

Kostelec nad Labem