Pod hlavičkou Lowly Pets Transport bychom Vám rádi nabídli zapůjčení přepravníku pro 2 koně. 

Místo vyzvednutí je Kostelec nad Labem. 
Upozorňujeme, že aktuálně nerealizujeme individuální přepravy koní ani nevypisujeme spolujízdy.

Zapůjčení přepravníku se v objednávce zobrazuje po dobu 2 hodin. Prosíme, rezervaci vytvořte na čas, ve který si chcete přepravník vyzvednout! Termín ukončení výpůjčky uveďte do poznámky a ručně délku rezervace upravíme. Pokud se Vám v nabídce zobrazuje pouze pár vybraných časů (např. od 20:00 dále), znamená to, že předtím je přepravník v jiné rezervaci. Taktéž pokud se zobrazují časy pouze do 7:00 ráno - znamená to, že poté již není k dispozici. Prosíme, berte tuto skutečnost na vědomí. Děkujeme.

Varianta  1

Pronájem přepravníku Thiel

Cena za pronájem 650 kč/den. Odpočet DPH není možný. Vratná kauce 5000 kč.

Vlek pro dva koně s vyjímatelnou přepážkou zn. Wormann s laminátovou střechou. Vhodný i pro lekavé či nezkušené koně (nevlní se plachta, která by koně zneklidnila). 

Při zapojení za vůz s maximální hmotností do 2000 kg stačí jen řidičský průkaz skupiny B!

Varianta 2

Zapůjčení přepravníku Thiel s tažným vozem pickup Musso

Cena za pronájem vozu je 827 Kč/den + DPH s nájezdem do 200 km/den. Každý další kilometr je zpoplatněný sazbou 4 Kč/km vč. DPH. Vratná kauce + 10000 Kč.

Vůz disponuje velkým úložným prostorem na korbě. Korbu je možné využít odkrytou na převoz objemnějších věcí (např. barely s krmením) nebo zakrýt krytem a vytvořit tak zavazadlový prostor.

Nutno vlastnit řidičské oprávnění min. B+E.

U obou variant je možno zapůjčit i nízké transportní zateplené kamaše za cenu 50 Kč. Poplatek je jednorázový bez ohledu na délku výpůjčky.


K dispozici i pasta Instant Magic pro zklidnění nervózních koní