Vrh C - Can Pas

Spojení psa s velmi přátelskou, klidnou, a rozvážnou povahou jménem
Atrey Geens Bueno Cherokee a naprosto vyrovnané maminky z typické výstavní linie plné šampionů jménem Canpas Infinitedreameless (import BIH). Spojení toho nejlepšího z exteriéru i povahy Australského ovčáka. Rodiče jsou skvělými parťáky v nejrůznějších aktivitách - obedience, dogdancig, bikejoring, plavání a moc rádi nám dělají společníky u koní a oveček. Štěňátka budou vhodná jak na výstavy, tak budou i úžasní plnohodnotní členové v rodině bez výstavních ambicí. Oba rodiče jsou nadstandardně testovaní na genetická onemocnění i onemocnění pohybového aparátu a očí.


Majitele si budeme pečlivě vybírat a očekáváme trvalý kontakt po celou dobu života psa. Majitelům jsme samozřejmě připraveni poskytnout maximální chovatelský servis a to včetně hlídání po dobu dovolené, pomoci s tréninky či handlingem na výstavách.

Štěňátka odchováváme v domě, proto budou zvyklá na ruch domácnosti a do svých domovů půjdou socializována jak dospělými, dětmi, tak ostatními členy smečky. V případě příznivého počasí mají možnost trávit čas na velké zahradě, kde se jim taktéž dostává spousta podnětů pro správný vývoj a socializaci.

Do nových rodin budou odcházet se startovacím balíčkem, očkováním, odčervená, s vyšetřením očí, testem parentity, registrací u AKC (rodiče jsou řádně registrovaní a mají i povinné DNA Kity, které se dělají jen v USA, což nám je umožněno díky tamnějšímu občanství - jedná se tedy o plné registrace v úplně základním registru tohoto plemene) a průkazem původu WKU, kde náš chov, z důvodu nadstandardního zdravotního testování, spadá pod GOLDEN BREEDING

Některá štěňátka se narodí bez ocasu, některá s ocasem. Vzhledem k velkému zájmu o štěňátka bez ocasu budeme ocas štěňatům kupírovat. Ponechání ocasu je možné v případě rezervace konkrétního štěněte nejpozději do 4. dne po narození. Jinak budou možné návštěvy a závazné rezervace až ve 4. týdnu věku štěňat, abychom si byli jistí, že každé štěně bude ke svému majiteli povahově sedět co nejlépe.

S největší pravděpodobností bude jedna fena bez ocasu zůstávat doma, popř. bude nabídnuta do spolumajetku. V případě, že bude ve vrhu red merle či red tricolorní pes vhodný do chovu, budeme jej nabízet do spolumajetku. Podmínky rádi sdělíme.


Předběžná rezervace štěněte z vrhu

Ve dny, kde není zapsané žádné časové omezení, ještě nemáme naplánované žádné návštěvy a je tedy možné rezervovat si jakýkoliv čas. Kalendář je denně aktualizovaný.


Zdravotní dokumentace vrhu:
Vyhotoveno:

Plánované:


HEDAJÍ DOMOV

Can Pas "xy"

♂ blue merle white and tan

dlouhý ocas
pohlaví:
DOV:
váha:

Can Pas   "xy"

black tricolor
dlouhý ocas
pohlaví:
DOV:
váha:

Can Pas "xy" 

♀️ minimal blue merle white and tan
dlouhý ocas

pohlaví:
DOV:
váha:

Can Pas  "xy"

blue merle white and tan

dlouhý ocas
pohlaví:
DOV:
váha:

Can Pas "xy"

♀️ black tricolor
dlouhý ocas

pohlaví:
DOV:
váha:

Can Pas "xy"

♀️ blue merle white and tan
dlouhý ocas

pohlaví:
DOV:
váha:

Can Pas   "xy"

♀️ black tricolor
dlouhý ocas

pohlaví:
DOV:
váha:

Can Pas  "xy"

blue merle white and tan
dlouhý ocas

pohlaví:
DOV:
váha:

Can Pas "xy"

♂ black tricolor

dlouhý ocas
pohlaví:
DOV:
váha: