Aktuální a plánované vrhy

Aktuálně nemáme nakrytou žádnou fenu.

Rezervace štěňat přijímáme až po 4. týdnu věku. Teprve poté jsou možné návštěvy a po projevení povah i rezervace. Chceme, aby každé štěně ke svému majiteli sedělo co nejlépe.


Plány na rok 2023/2024

Štěňata z vrhu A se jeví jako perspektivní spojení, takže přemýšlíme, že bychom v roce 2024 krytí zopakovali. Jednalo se o spojení výstavního psa s velmi přátelskou a ochranářskou povahou jménem BestOfLuck Hollywood Moment (import DE) a velice ochotné a akční maminky s velkým zápalem do práce jménem Gwendy Srdcové Eso. Spojení toho nejlepšího z exteriéru i povahy Australského ovčáka. Oba jsou skvělými parťáky v nejrůznějších aktivitách - obedience, dogdancig, plavání a moc rádi nám dělají společníky u koní a oveček. Ve vrhu A byla štěňátka vhodná jak do aktivního sportu, tak se v něm našli i velmi klidní a rozvážní rodinní parťáci. Krytí ale ještě není stoprocentní - čekáme, jak se budou štěňata jevit do budoucna a jaké budou jejich zdravotní výsledky. Více informací o vrhu A níže:


Pokud vše půjde podle plánů, chystáme se na uchovnění feny Casa de Filler When Time Came (import AT), Canpas Infinitedreameless (import BIH) i feny Canpas Lectio Divina (import BIH) ale zda a kdy je budeme krýt a jakým psem, je ve hvězdách. Zdravotní výsledky mají feny perfektní, ale aktuálně je čeká ještě spousta výstav a sportovních aktivit. Teprve poté se rozhodneme, zda feny do chovu budeme chtít zařadit či nikoliv.