Vrh A - As

Krytí plánujeme na podzim roku 2024!

Spojení psa s velmi přátelskou, klidnou, a rozvážnou povahou jménem
Middle of Living Rex (žijící v DE) a naprosto vyrovnané a oddané maminky jménem 
Little Nimble Feet's Endless Love (import DE). Oba rodiče jsou dokonalými představiteli zmenšené verze Australského ovčáka a to jak vzhledem, tak povahou. Jsou skvělými parťáky v nejrůznějších aktivitách - věnují se především obedience a dogdancigu. Australáčka nezapřou ani svou inteligencí a ochotou udělat pro páníčka cokoliv. Štěňátka budou vhodná jak na výstavy, tak budou i úžasní plnohodnotní členové v rodině bez výstavních ambicí. Oba rodiče jsou testovaní na genetická onemocnění i onemocnění pohybového aparátu a očí.


Majitele si budeme pečlivě vybírat a očekáváme trvalý kontakt po celou dobu života psa. Majitelům jsme samozřejmě připraveni poskytnout maximální chovatelský servis a to včetně hlídání po dobu dovolené, pomoci s tréninky či handlingem na výstavách.

Štěňátka odchováváme v domě, proto budou zvyklá na ruch domácnosti a do svých domovů půjdou socializována jak dospělými, dětmi, tak ostatními členy smečky. V případě příznivého počasí mají možnost trávit čas na velké zahradě, kde se jim taktéž dostává spousta podnětů pro správný vývoj a socializaci.

Do nových rodin budou odcházet se startovacím balíčkem, očkováním, odčervená, s vyšetřením očí a průkazem původu WKU, kde náš chov, z důvodu nadstandardního zdravotního testování, spadá pod GOLDEN BREEDING

Návštěvy a závazné rezervace budeme přijímat až ve 4. týdnu věku štěňat, jelikož si chceme být jistí, že každé štěně bude ke svému majiteli povahově sedět co nejlépe. 

Některá štěňátka možná budeme nabízet i do spolumajetku.


Předběžná rezervace štěněte z vrhu

Vzhledem k projevení velkému zájmu o štěněte z tohoto spojení již pomalu začínáme dělat pořadník zájemců. Se zájemci se rádi potkáme ještě i před narozením štěňátek.