Pod hlavičkou Lowly Pets Transport bychom Vám rádi nabídli zapůjčení přepravníku pro 2 psy a služby profesionální přepravy zvířat certifikovaným dopravcem.


Vyzvednutí/místo výjezdu je Mšené-Lázně (Martiněves), 5 minut od sjezdu z dálnice D8.

Zapůjčení přepravníku se v objednávce zobrazuje po dobu 2 hodin. Prosíme, rezervaci vytvořte na čas, ve který si chcete přepravník vyzvednout! Termín ukončení výpůjčky uveďte do poznámky a ručně Vám délku rezervace upravíme. Pokud se Vám v nabídce zobrazuje pouze pár vybraných časů (např. od 20:00 dále), znamená to, že předtím je přepravník v jiné rezervaci. Stejně tak, pokud se zobrazují časy pouze do 7:00 ráno - znamená to, že poté přepravník není k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Varianta 1

Pronájem přepravníku pro 2 psy

Cena za pronájem 500 kč/den. Vratná kauce 5000 kč.

Vlek pro dva psy s integrovaným odvětráváním zn. Tomplan. Vhodný i pro velké psy, vnitřní rozměry 142 x 110 x 90 cm. Hmotnost 220 kg, celková 750 kg. Stačí řidičský průkaz skupiny B.

Varianta 2

Pronájem přepravníku s vozem Dacia Dokker LPG 

 Cena za pronájem vozu 800 Kč/den s nájezdem do 200 km/den. Každý další kilometr je zpoplatněný sazbou 4 Kč/km. Kauce 10000 Kč.

Varianta 3

Přeprava psů certifikovaným dopravcem zvířat 

Cena dopravy 10 kč/km. Poplatek za čekání 150 kč/hod. 

I u varianty 2 a 3 je možné udělat rezervaci online využitím formuláře. Uveďte nám zvolený typ do poznámky v objednávce. Budeme Vás kontaktovat.