Vrh D - Disney

Krytí plánujeme v červenci 2024!

Spojení výstavního psa s velmi přátelskou a ochranářskou povahou jménem
Ch. BestOfLuck Hollywood Moment (import DE, šampion krásy České Republiky, Slovenska, Itálie, Gruzie, Německa a Chorvatska) a velice ochotné a aportovací maminky jménem Anything To Be Lowly Pets. Spojení toho nejlepšího z exteriéru i povahy Australského ovčáka. Rodiče jsou skvělými parťáky v nejrůznějších aktivitách - obedience, dogdancig, aportování a tatínek nám rád dělá společníka u koní a oveček. Štěňátka budou vhodná jak do sportu, tak budou i úžasní plnohodnotní členové v rodině bez závodních ambicí. Rodiče jsou nadstandardně testovaní na genetická onemocnění i onemocnění pohybového aparátu a očí.


Majitele si budeme pečlivě vybírat a očekáváme trvalý kontakt po celou dobu života psa. Majitelům jsme samozřejmě připraveni poskytnout maximální chovatelský servis a to včetně hlídání po dobu dovolené, pomoci s tréninky či handlingem na výstavách.

Štěňátka odchováváme v domě, proto budou zvyklá na ruch domácnosti a do svých domovů půjdou socializována jak dospělými, dětmi, tak ostatními členy smečky. V případě příznivého počasí mají možnost trávit čas na velké zahradě, kde se jim taktéž dostává spousta podnětů pro správný vývoj a socializaci.

Do nových rodin budou odcházet se startovacím balíčkem, očkováním, odčervená, s vyšetřením očí, testem parentity a průkazem původu WKU, kde náš chov, z důvodu nadstandardního zdravotního testování, spadá pod GOLDEN BREEDING

Návštěvy a závazné rezervace budeme přijímat až ve 4. týdnu věku štěňat, jelikož si chceme být jistí, že každé štěně bude ke svému majiteli povahově sedět co nejlépe. 

S největší pravděpodobností bude jedna blue merle fena zůstávat doma a jedna fena v jakémkoliv zbarvení s "rf" bude nabídnuta do spolumajetku. Podmínky rádi sdělíme.


Předběžná rezervace štěněte z vrhu

Vzhledem k projevení velkému zájmu o štěněte z tohoto spojení již pomalu začínáme dělat pořadník zájemců. Se zájemci se rádi potkáme ještě i před narozením štěňátek.