Koně na prodej

Všechny klisny již mají vystavené pasy a jsou k okamžitému odvozu.
V případě zájmu mohou zůstat v aktuálním ustájení na hříbárně s vrstevníky.


Více fotografií a videí naleznete na Instagramu.

Klisničky nabízené níže jsou k prodeji, případně k výměně za klisnu AQH či APH,
 minimálně dvouletou, možno i neobsednutou, s oboustranným doplatkem.


EASTER LITTLE PET

Plemeno: Český Teplokrevník
Zbarvení: dunskin tobiano
Genotyp: nCr, nT, Dd
Datum narození: 10.4.2023
Otec: Pepsi Skippin Scotch 
Matka: Pet

#easterlittlepet

Nabízíme k prodeji roční klisničku ze spojení mohutné a vysoké klisny ČTxAPH a otce American Paint Horse jménem Pepsi Skippin Scotch. Je neuvěřitelně klidná, velký mazel, ničeho se nebojí a je zvyklá na vodění na ohlávce a běžnou manipulaci (čištění, veterinář, kovář - každé tři týdny upravujeme kopýtka). Chodí pravidelně na procházky, respektuje osobní prostor, umí zastavit, couvat, ustupovat. Ideální bude do všech allroundových disciplín nebo jako rodinný parťák do každé situace, na kterého se člověk může naprosto spolehnout.

Klisna se jménem Easter Little Pet je z matky Pet (zapsána jako Český Teplokrevník). Pet je milá, neskutečně charakterní, předvídatelná kobyla, která vozí i úplné začátečníky. Je to zvíře, na které se člověk může vždycky spolehnout a s naprostým klidem mu může svěřit svůj život. Jako mladá byla využívána především na rychlostní westernové závody a allroundové disciplíny. Je neskutečně rychlá a obratná. I přes to je velmi klidné povahy a je spíše línější než aby někam bezdůvodně běžela.

Otec Pepsi má robusní stavbu těla a 148 cm v kohoutku. Čistý 6 panel včetně PSSM. Má neskutečně klidnou a přátelskou povahu. Je velmi citlivý a ochotný spolupracovat jak s dospělými, tak s dětmi.

Cena: 125 000 Kč vč. DPH


V rezervaci

ROOSTER WIMPY WHIZ

Plemeno: American Quarter Horse
Zbarvení: buckskin
Genotyp: nCr
Datum narození: 19.5.2023
Otec: Best Of Spook
Matka: MG Rooster Whilywhiz (po Topsail Whiz)

#roosterwimpywhiz

Nabízíme k prodeji téměř roční klisničku ve zbarvení buckskin plemene American Quarter Horse ze spojení reiningových rodičů se skvělými předpoklady do sportu.
USA certifikát již hotový + zaplacena nominace na Futurity.

Klisnička se jménem Rooster Wimpy Whiz je z matky MG Rooster Whilywhiz po Topsail Whiz. Matka je krátká, široká a mohutná s přátelskou povahou. Velmi spolehlivá po sedlem, jak pro začátečníka, tak v reiningovém sportu.

Otec perlino Best of Spook po Wimpys Little Step a Doc O'Lena.

Předpokládáme, že klisna bude mít moc pěknou stavbu těla a bude ideální do reiningu (Futurity) i allroundových disciplín. Zvyklá na vodění na ohlávce a běžnou manipulaci (čištění, veterinář, kovář - každé tři týdny upravujeme kopýtka).
Vzhledem k původu bude ideální i do chovu - rodiče 6 panel N/N.

Cena: 250 000 Kč vč. DPH