Vrh E - Eňo Ňuňo

Krytí plánujeme v listopadu 2024!

Spojení psa s velmi přátelskou, klidnou a rozvážnou povahou jménem
Blue Skies Tommy (import USA) a dokonale vyrovnané a neskutečně šikovné maminky z čisté pracovní linie jménem JCh. Casa De Filler When Time Came (import AT). Fena není nijak hyperaktivní, jak by si člověk o pracovní linii mohl myslet. Doma funguje v "úsporném režimu" - když po ní nikdo nic nechce, relaxuje, je klidná a nechodí se připomínat, že by chtěla něco dělat. Jakmile ale vidí ovečky/husy/krávy a dostane jasný povel, okamžitě vypíná, nic nevnímá a sama krásně pase. Je rychlá, obratná, má jasný cíl a nic jí nerozhodí. Moc dobře ví, jaký je její úkol a splní ho na 200%. Má ale i moc hezkou stavbu těla a krásnou malou hlavu, z výstav si odnesla Junior Championa. Štěňátka budou vhodná jak do sportu, tak budou i úžasní plnohodnotní členové v rodině bez závodních ambicí. Oba rodiče jsou nadstandardně testovaní na genetická onemocnění i onemocnění pohybového aparátu a očí.


Majitele si budeme pečlivě vybírat a očekáváme trvalý kontakt po celou dobu života psa. Majitelům jsme samozřejmě připraveni poskytnout maximální chovatelský servis a to včetně hlídání po dobu dovolené, pomoci s tréninky či handlingem na výstavách.

Štěňátka odchováváme v domě, proto budou zvyklá na ruch domácnosti a do svých domovů půjdou socializována jak dospělými, dětmi, tak ostatními členy smečky. V případě příznivého počasí mají možnost trávit čas na velké zahradě, kde se jim taktéž dostává spousta podnětů pro správný vývoj a socializaci.

Do nových rodin budou odcházet se startovacím balíčkem, očkováním, odčervená, s vyšetřením očí, testem parentity a průkazem původu WKU, kde náš chov, z důvodu nadstandardního zdravotního testování, spadá pod GOLDEN BREEDING

Návštěvy a závazné rezervace budeme přijímat až ve 4. týdnu věku štěňat, jelikož si chceme být jistí, že každé štěně bude ke svému majiteli povahově sedět co nejlépe. 

S největší pravděpodobností bude jedna blue merle fena zůstávat doma a jedna fena v jakémkoliv zbarvení s "rf" bude nabídnuta do spolumajetku. Podmínky rádi sdělíme.


Předběžná rezervace štěněte z vrhu

Vzhledem k projevení velkému zájmu o štěněte z tohoto spojení již pomalu začínáme dělat pořadník zájemců. Se zájemci se rádi potkáme ještě i před narozením štěňátek.