Pod hlavičkou Lowly Pets Transport bychom Vám rádi nabídli individuální přepravu certifikovaným přepravcem a zapůjčení autopřepravníku pro 2 koně s nástupní rampou v boku auta (kůň nastupuje jako do boxu a naložení je mnohem příjemnější než do vleku) a velkým úložným prostorem. Dělící přepážka je vyjímatelná a auto je využitelné i jako dodávka.

Auto je postavené na vzduchovém podvozku, který lze přímo z kabiny jednoduše vyrovnat dle aktuálního zatížení, aby nebyla žádná ze stran vozu přetížena a nakloněna.

Vybavené couvací/parkovací kamerou i kamerou pro sledování zvířat uvnitř.

V kabině jsou sedačky pro tři osoby. K řízení postačí jen řidičský průkaz skupiny B!

Cena za pronájem 2500 Kč/den s nájezdem do 200 km/den. Každý další kilometr je zpoplatněný sazbou 4 Kč/km. Odpočet DPH není možný. Vratná kauce 15 000 Kč.

Cena individuální přepravy je 17 Kč/km pro jednoho koně, při obsazení dvěma koňmi 21 Kč/km - možno využít spolujízdy s jiným koněm pro snížení nákladů. Poplatek za čekání 150 Kč/hod, minimální cena objednávky 3000 Kč bez ohledu na počet najetých kilometrů.

Vyzvednutí/místo výjezdu je Mšené-Lázně (Martiněves), 5 minut od sjezdu z dálnice D8.

Zapůjčení přepravníku se v objednávce zobrazuje po dobu 2 hodin. Prosíme, rezervaci
vytvořte na čas, ve který si chcete přepravník vyzvednout! Termín ukončení výpůjčky uveďte do poznámky a ručně délku rezervace upravíme. Pokud se Vám v nabídce zobrazuje pouze pár vybraných časů (např. od 20:00 dále), znamená to, že předtím je přepravník v jiné rezervaci. Taktéž pokud se zobrazují časy pouze do 7:00 ráno - znamená to, že poté již není k dispozici. Prosíme, berte tuto skutečnost na vědomí. 

Pokud máte slevový kód, uveďte jej do poznámky výpůjčky.

V případě individuální přepravy nás kontaktujte telefonicky nebo po emailu. Děkujeme.

Nabízíme k zapůjčení i nízké transportní zateplené kamaše za cenu 50 Kč.
Poplatek je jednorázový bez ohledu na délku výpůjčky.


K dispozici je i pasta Instant Magic pro zklidnění nervózních koní