Pod hlavičkou Lowly Pets Transport bychom Vám rádi nabídli zapůjčení dvou přepravníků pro 2 koně a služby profesionální přepravy koní certifikovaným dopravcem.
Vyzvednutí/místo výjezdu je Kostelec nad Labem.

Zapůjčení přepravníku se v objednávce zobrazuje po dobu 2 hodin. Prosíme, rezervaci vytvořte na čas, ve který si chcete přepravník vyzvednout! Termín ukončení výpůjčky uveďte do poznámky a ručně Vám délku rezervace upravíme. Děkujeme.

Varianta 1

Pronájem přepravníku Worman Blomert

Cena za pronájem 500 kč/den. Vratná kauce 5000 kč.

Vlek pro dva koně s vyjímatelnou přepážkou zn. Wormann s laminátovou střechou. Vhodný i pro lekavé či nezkušené koně (nevlní se plachta, která by koně zneklidnila). Hmotnost pouze 650 kg! Stačí jen řidičský průkaz skupiny B!

Varianta 2

Pronájem přepravníku Cheval Liberte Touring Country

Cena za pronájem 991 kč/den + DPH. Vratná kauce 10000 kč.

Vlek pro dva koně o celkové hmotnosti až 2600 kg! Přepravník disponuje předním vstupem pro pohodlnější vystupování koní, velice nízkou rampou pro snadnější nastoupení, možností otevřít rampu do boku, velkou a vysokou sedlovnou, dělící přepážkou, hřebčí zábranou, kamerou pro sledování koní ad.

Varianta 3

Pronájem přepravníku s vozem Mercedes Benz C nebo pickup Musso 

 Cena za pronájem 800 kč/den s nájezdem do 200 km/den. Každý další kilometr zpoplatněný sazbou 4 kč/km. Kauce 10000 kč.

Zapůjčení s přepravníkem Wormann Blomert

Zapůjčení s přepravníkem Cheval Liberte Touring Country

Varianta 4

Přeprava koní certifikovaným dopravcem zvířat 

Cena dopravy 12 kč/km. Poplatek za čekání 100 kč/hod. Přeprava probíhá v 90% objednávek přepravníkem Cheval Liberte Touring Country.

I v tomto případě je možné udělat rezervaci online využitím formuláře u přepravníku Cheval Liberte a připsáním do poznámky, že se bude jednat o individuální přepravu. Prosíme, uveďte i místo, kam se pojede.