Vrh C - Can Pas

Krytí plánujeme na polovinu roku 2024!

Spojení psa s velmi přátelskou, klidnou, a rozvážnou povahou jménem
Atrey Geens Bueno Cherokee a naprosto vyrovnané maminky z typické výstavní linie plné šampionů jménem Canpas Infinitedreameless (import BIH). Spojení toho nejlepšího z exteriéru i povahy Australského ovčáka. Rodiče jsou skvělými parťáky v nejrůznějších aktivitách - obedience, dogdancig, bikejoring, plavání a moc rádi nám dělají společníky u koní a oveček. Štěňátka budou vhodná jak na výstavy, tak budou i úžasní plnohodnotní členové v rodině bez výstavních ambicí. Oba rodiče jsou nadstandardně testovaní na genetická onemocnění i onemocnění pohybového aparátu a očí.


Majitele si budeme pečlivě vybírat a očekáváme trvalý kontakt po celou dobu života psa. Majitelům jsme samozřejmě připraveni poskytnout maximální chovatelský servis a to včetně hlídání po dobu dovolené, pomoci s tréninky či handlingem na výstavách.

Štěňátka odchováváme v domě, proto budou zvyklá na ruch domácnosti a do svých domovů půjdou socializována jak dospělými, dětmi, tak ostatními členy smečky. V případě příznivého počasí mají možnost trávit čas na velké zahradě, kde se jim taktéž dostává spousta podnětů pro správný vývoj a socializaci.

Do nových rodin budou odcházet se startovacím balíčkem, očkováním, odčervená, s vyšetřením očí, testem parentity, registrací u AKC (rodiče jsou řádně registrovaní a mají i povinné DNA Kity, které se dělají jen v USA, což nám je umožněno díky tamnějšímu občanství - jedná se tedy o plné registrace v úplně základním registru tohoto plemene) a průkazem původu WKU, kde náš chov, z důvodu nadstandardního zdravotního testování, spadá pod GOLDEN BREEDING

Návštěvy a závazné rezervace budeme přijímat až ve 4. týdnu věku štěňat, jelikož si chceme být jistí, že každé štěně bude ke svému majiteli povahově sedět co nejlépe. 

Některá štěňátka možná budeme nabízet i do spolumajetku.


Předběžná rezervace štěněte z vrhu

Vzhledem k projevení velkému zájmu o štěněte z tohoto spojení již pomalu začínáme dělat pořadník zájemců. Se zájemci se rádi potkáme ještě i před narozením štěňátek.