Naši koně

SUNFIRE SHINING SPARK

NA PRODEJ!

Matka: Sun Fire Angel
Otec: Wins Shine
Plemeno: American Paint Horse
Zbarvení: sorrel tobiano
Datum narození: 21.5.2018

Valášek je zdravý, má hotové krve, pravidelně odčervovaný a očkovaný, rentgenovaný (žádné čipy se nenašli, vše v pořádku), před půl rokem zubař (také vše v pořádku, pouze se vytrhnul vlčí zoubek),nekovaný (pouze strouhaný, kopyta v pořádku).
Povahově miláček, rád se mazlí, milionový na ošetřování, velmi dobře vychovaný, respektuje člověka a snaží se mu maximálně vyhovět. Není zákeřný. Ve stádě absolutně nekonfliktní, rád se přátelí, od problému uteče.
Je obsednutý, přiježděný, zná základy práce na jízdárně, ze země, na dvou lonžích a začíná se připravovat do sportu. Na jízdárně šikovný a pracovitý, rychle se učí. Na závodech bude vyhrávat.
Venku ochotný, ale koukavý, 20x jde nádherně a ničeho si nevšimne, po 21. se lekne toho, co již zná. A pak bude zase stokrát chodit jako beránek. Je neskutečně jemný, nesmí se na něj silou.

Prodávám pouze z důvodu, že po úrazu se nebudu moci pár let vrátit do sedla a pokud ano, tak ne do sportu, jak jsem plánovala. Požaduji, aby šel do skvělých podmínek, dobrých rukou a s majitelem jsem mohla zůstat v kontaktu.

V případě zájmu je prodej možný i včetně kompletní výbavy a westernového sedla z dílny A. Frinty.

Více fotografií a videí naleznete na Instagramu.


PET

Plemeno: Český Teplokrevník
Zbarvení: sorrel
Datum narození: 24.5.2004

 KEWELINE

Plemeno: Barock Pinto
Zbarvení: schimmel bont
Datum narození: 29.7.2020