Kočárky a vozíky pro psy k pronájmu

Nám se osvědčily především na velmi snadnou přepravu až 9 štěňat Australského ovčáka na nejedno očkování, odběry krve a oční vyšetření, jako vynikající pomocníci na pohodlný přesun s na výstavách, ale skvěle nám slouží i vozík za kolo pro desetiletou fenu, která v něm, díky skvělé stabilitě, jezdí velmi ráda a i přes svůj věk nás může všude doprovázet.

Kočárky poslouží jak dalším chovatelům, kteří nechtějí pořizovat vlastní, jelikož by ho neměli kde skladovat nebo ho chtějí pouze na krátkou dovolenou či jednorázovou akci (výstava, výlet) nebo i jako pomocník při přepravě dočasně indisponovaného pejska.

Po každém použití jsou kočárky vyprané a dezinfikované.


Nabízíme k pronájmu velký kočárek pro psa zn. Trixie, který lze využít jako praktický kočárek s otočným kolečkem s aretací na převoz nebo i jako vozík za kolo. Rozměry vozíku jsou 95 × 75 × 103 cm (vך×h) a jeho nosnost je 30 kg. Je z nepromokavého materiálu, vybaven reflexními prvky, parkovací brzdou, sluneční clonou a úložným prostorem.


Nabízíme k pronájmu dvoupatrový kočárek pro psa, který lze využít na cestování se dvěma čí více pejsky nebo pouze s jedním pejskem a druhé patro využít jako velký úložný prostor. Rozměry kočárku jsou 97 × 50 × 83 (vך×h) a jeho nosnost je 20 kg na každé patro! Je vyroben z oxfordské tkaniny, otočnými předními kolečky a parkovací brzdou.


Nabízíme k pronájmu sportovní kočárek pro psa, který lze využít na cestování s jedním psem většího plemene čí více pejsky najednou. Rozměry kočárku jsou 107 × 45 × 95 cm (vך×h) a jeho nosnost je 50 kg!

Je vybavený odpruženým otočným kolem, dvěmi brzdami, integrovanými vodítky, velkým úložným prostorem a dostatkem síťovaných výplní pro cirkulaci čerstvého vzduchu.


Kočárky jsou k dispozici za jednotnou cenu:
250,-/den
1000,-/týden
2700,-/měsíc

Pokud budete rezervaci vytvářet ve formuláři níže, bude se Vám načítat cena automaticky za každý den. Neberte na konečnou cenu ohled, sleva bude započítána při vytváření faktury.

Při rezervaci také uveďte, zda máte zájem o vozík nebo dvoupatrový kočárek.

Za cenu 150 Kč (a 200 Kč u vozíku za kolo) je možné i zaslání.